Buhara Esans

Buhara Çiğdem Kadın Esans

Fiyat
:
20,00 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ürün İsmi : Buhara Çiğdem Bayan Esans
  Esans Cinsi :  Bayan
  Esans Mililitre : 7 ml
  İçerik : Çilek, greyfurt ve böğürtlenle başlayan şekerli notalar, menekşe ve leylakala devam ediyor. Dipte ise misk, vanilya, Sedir ağacı ile kendini tamamlıyor.
  Koku Bileşenleri :
  çilek, buhara esans,

   Çilek

  Çocuksu, şefkat ihtiyacı olan, saf, dokunmayı ve sarılmayı seven, büyümeyi sevmeyen kadınları simgeler. Tipik bir balık burcudur çilek. Kokularıysa Givenchy Extravagance d'Amarige ve The Body Shop Strawberry.

  greyfurt, esans, buhara,

   Greyfurt

  Esans yağı bu tanıdık meyvenin kabuğunun buhar damıtımı ile elde edilir. Greyfurt'un Fransız'cası "pamplemousse"tur ve bir harmana mayhoşluk ilave etmek için daima üst nota olarak kullanılır. Tommy Hilfiger'in Tommy'si gibi Donna Karan'ın Tuscany per Danna'sı ve Chanel'in Coco Mademoiselle'de bu meyvenin üst notasına sahiptir.

  böğürtlen, buhara esans,

   Böğürtlen

  Bu lezzetli kırmızı yemişler çalılar üzerinde yetişir ama parfümlerde kullanılan esansı sentetik olarak üretilir.
  Estee (Estee Lauder) , böğürtleni üst nota olarak kullanır.

  menekşe, esans, koku,

   Menekşe

  Bu yüksek oranda kokulu esans yağı Parma ve Victoria menekşelerinin çiçeklerinden yağda eritme yöntemi ile elde edilir. Kraliçe Victoria zamanının gözde bir kokusuydu. Menekşe yaprağından elde edilen ikinci bir koku parfümlere toprağımsı, bitkisel bir nota ilave katar. Menekşe özü çok pahalı olduğundan, bu koku çoğunlukla doğal menekşe özütü ilavesi ile iyonon bir baz temelinde sentetik olarak hazırlanır

  leylak, buhara esans, esans,

   Leylak

  Bu çok sevilen çalı Avrupa’ya özgüdür ve ful diyede bilinir.Zeytin ailesinin bir üyesidir.
  Leylaktan elde edilen yağ miktarı kıt olduğundan üreticiler leylak kokusu elde etmek için daha çok sentetiklerini kullanma durumundadır.

  misk, esans, alkolsüz esans,

   Misk

  Bu nüfuz edici aromatik madde erkek misk geyiğinin karnındaki bir keseden elde edilir ve parfümeride kullanılan en etkili yağlardan biridir. Kıt ve pahalı oluşu nedeni ile sentetik olarak üretilir. Misk mükemmel ve yaygın olarak kullanılan bir sabitleyicidir.

  vanilya, esans, koku bileşenleri,

   Vanilya

  Bu tanıdık koku, Madagaskar'a özgü tırmanıcı bir orkidenin meyve ve tohumlarından elde edilir. Vanilya, pek çok tatlı çiçek suları veya amber bazlara zenginlik ve derinlik katar.

  sedir, buhara esans,

  Sedir Ağacı

  Bu esans yağı , Amerikan ve Fas ardıç sediri ağacından damıtım yolu ile elde edilir.
  Sedir ağacı yağı parfüm ve erkek kolonyası için bir baz nota olarak kullanılır. Eski zamanlarda filizi ve kabuğu tütsülerde kullanılırdı. Magie Noir (Lancome) ve Kenzo pour Homme zengin bir sedir ağacı esansı baz notalarına sahiptir.

  Teslimat Bilgisi
  :
  Ürünlerimiz yoğunluk durumuna göre genelde AYNI GÜN yada en geç 3 ila 7 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir ...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.