Buhara Esans  - Parfüm Serisi

Buhara Parfüm Serisi Karizma Erkek Parfüm 50ml

Fiyat
:
100,00 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ürün İsmi : Buhara Parfüm Serisi Karizma
  Esans Cinsi : Erkek
  Esans Mililitre : 50 ml
  İçerik :

  Üst notada Bergomat, Erik ve Elma bizi karşılarken, Karanfil - Tarçın ikilisi tonu devam ettiriyor. Sedir, Sandal, Vanilya ise dipte karizmatik stili yansıtıyor.

  Koku Bileşenleri :  

   Bergomat

   Bu canlandırıcı limon kokulu yağ tamamen İtalya'da yetişen yenilmeyen bir meyveden elde edilir. Kolonyalar için gerekli olan ve ince bir sabitleyici olan bergamot, kadınların parfümlerinde % 34 ve erkek parfümlerinde ise % 50 'sinde üst nota olarak bulunur. Bergamot yağı en eski parfüm bileşenlerinden biridir.

   Erik

  Bu tanıdık eflatun meyve parfümeri endüstrisinde kullanılacak bir yağa olanak tanımaz.

  Modern parfümeride mirabel eriğinin meyvemsi kokusu sentetik olarak elde edilir.Erik ve mirabel notalarına sahip.

   

   Elma

  Günümüzde elma kokusu sentetik veya öz sularının damıtılması ile elde edilir. Elma Arabistan'da ilk geliştirilen parfümlerde yaygın bir kokuydu.

   Karanfil

  Bu çok tanınmış çiçek Fransa'nın güneyinde yetiştirilir. Karanfilin baharatlı, karanfil (baharat) benzeri kokusu bir koku harmanına sıcak ve duygusal notalar katar. Beyaz karanfiller, kokuları en kuvvetli olduğu için tercih edilirler. Karanfil kokulu parfümlerin en belirgini L'Air du Temps (Ricci)'dir.

  Tarçın

  Bu tanıdık pasta baharatı Seylan'da yetişen bir ağaç veya çalının kurutulmuş kabuk, filiz ve tomurcuklarından elde edilir. Pek çok baharatlı koku bileşenleri gibi, tarçın da üst , orta ve baz nota olarak kullanılabilir.

  Sedir

  Bu esans yağı , Amerikan ve Fas ardıç sediri ağacından damıtım yolu ile elde edilir.
  Sedir ağacı yağı parfüm ve erkek kolonyası için bir baz nota olarak kullanılır. Eski zamanlarda filizi ve kabuğu tütsülerde kullanılırdı. Magie Noir (Lancome) ve Kenzo pour Homme zengin bir sedir ağacı esansı baz notalarına sahiptir.

  Sandal Ağacı

  En iyi sandal ağacı Mysore, Hindistan'da yetişenlerden elde edilir ve coşkulu odunsu bir aromaya sahiptir. Sandal ağacı mükemmel sabitleyicidir. Kadın kokularının yarısında ve erkek kokularının üçte birinde bir baz nota olarak kullanılmaktadır.

  Vanilya

  Bu tanıdık koku, Madagaskar'a özgü tırmanıcı bir orkidenin meyve ve tohumlarından elde edilir. Vanilya, pek çok tatlı çiçek suları veya amber bazlara zenginlik ve derinlik katar.

  Teslimat Bilgisi
  :
  Ürünlerimiz yoğunluk durumuna göre genelde AYNI GÜN yada en geç 3 ila 7 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir ...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.